Ordu Vaillant Kombi

Ordu Vaillant Kombi

Ordu ilinde Vaillant kombi tamir, bakım, servis işlemlerinizi itina ile yapıyoruz. Tüm ev cihazları gibi kombinizde bazen arıza yapabilir. Arızaların kaynağı ani elektrik kesilmeleri olabileceği gibi, aynı zamanda kombinizin uzun bir zaman boyunca kullanılmış olmasından da kaynaklanabilir. Vaillant Kombi bakım, servis, tamir işlemlerinde her zaman yanınızdayız. Ordu Vaillant Kombi servisi alanında bize güven duymanızın sebeplerini sıralarsak;

 • Kombi, bakım, tamir, servis alanında tüm belgelerimiz tamdır.
 • Vaillant kombinizi 1 yıl garantili olarak bakım ve tamirini üstleniyoruz.
 • Henüz doğal gaz ve kombi tesisatlarının yeni sayılabileceği Ordu ilinde alanında en tecrübeli birim olduğumuzu ifade ederiz.

Ordu Vaillant Kombi Servisi

Ordu Vaillant Kombi servisi olarak, diğer tüm kombi markalarında olduğu gibi, Vaillant kombide de en hızlı ve kaliteli servisi sizlere sunmaktan çok mutluyuz. Siz evinizde güvenle ve sıcacık ortamında vaktinizi geçerin diye, işimize kendimizi adamış olarak sizlere istediğiniz zaman hizmet sunarız. İster mesai vaktiniz olsun ister olmasın. Mesai zamanlarında müsait zamanlarınızda sizlere ulaşırız. Aslen emekli bir öğretmen olan Ordu Vaillant Kombi servis uzmanı Ali bey, vaktini insanlara faydalı olmak için bu işe ayırmıştır.

Biz insanlar daima topluma faydalı bireyler olmak için motive oluruz. İşte bu nedenle ister ev ofisiniz, ister iş yerinize güvenle, kaliteli bir techizatla, garantili (bir yıl boyunca) bakımlarınızı yapmak için bir telefon uzaklığınızdayız. Bizlere Vaillant Kombinizin bakımını ve tamirini yaptırmak üzere 0 543 954 24 74 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.

Bizden hizmet aldıktan sonra eminiz ki bizleri tavsiye etmek isteyeceksiniz. Çünkü biz insanların rahatları için, boş vakitlerimizi bilgili ve belgeli olduğumuz bu alanda değerlendirmekteyiz. Ordu Vaillant Kombi videomuzu izlemek istersiniz sanırım.

Son olarak Vaillant Kombi arıza kodlarını sizlerle paylaşmak isteriz.

Vaillant Kombi Hata Kodları ve Açıklamaları

 • Vaillnat kombi F 22 Arıza Kodu : Cihaz su basıncı düşük veya pompa arızalıdır. su basıncını kontrol edin 1,5 bar olmasını sağlayın.

 • Vaillnat kombi F 28 Arıza Kodu : Kombinize gelen gaz vanaları kapalı olabilir, şebeke voltajınız 220 Voltan düşük olabilir veya cihazınızın içerisinde gaz valfi arızalı olabilir.

 • Vaillnat kombi F 29 Arıza Kodu : Kombinizin bacası çıkmış olabilir.

Bu arada hepinize güzel bir yeni yıl diler. Yeni yılınızın tüm ülkemize ve Dünya’ya barış ve huzur getirmesini dileriz.

 

 

 

7 comments

 • mustaa

  mustaa

  Reply

  kral firma. güvenilir.

  • Kombi Servis

   Kombi Servis

   Reply

   Teşekkür ederiz.

 • mustaa

  mustaa

  Reply

  tavsiye ederim arkadaşlar

  • Kombi Servis

   Kombi Servis

   Reply

   Çok teşekkür ederiz

 • Fiko

  Fiko

  Reply

  Gayet başarılı bir servis

  • Kombi Servis

   Kombi Servis

   Reply

   Teşekkürler

 • Hakan Öztürk

  Hakan Öztürk

  Reply

  Kesinlikle öneririz. İşini düzgün yapan bir servis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *
You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>