Ocak Doğalgaz Dönüşümüyle Ekonomik Çözüm

Günümüzün en ekonomik yakıt sistemi olan doğalgaz ile yaşam alanlarındaki enerji ihtiyaçlarını tasarruflu olarak karşılayabilmek mümkün oluyor. Doğalgaz yakıt sistemini kullanarak, yaşam alanlarında ocak, ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarını çok düşük tüketimler ile karşılayabilmek mümkün olsa da bu aşama da doğalgaz yakıt sistemi ile uyumlu cihazların kullanılması gerekliliği bulunuyor. Tüp gaz gibi hem maliyetli hem de konfordan uzak yakıt sistemiyle çalışan ocaklar için günümüzde doğalgaz yakıt sistemi uyumluluğu sağlanabiliyor. Ordu ocak dönüşümü doğalgaz uyumluluğu sağlanarak, kullanımının gerçekleştirilmesi mümkündür.

Ocak Dönüşümü Nasıl Yapılır?

Çok uzun yıllardır kullanılan tüp gaz uyumlu cihazların doğalgaz yakıt sistemiyle uyumlu hale getirilmesi noktasında çok önemli avantajlar bulunuyor. Son derece hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirilebilen Ordu ocak dönüşümü doğalgaz uyumluluğu sayesinde Ordu genelinde doğalgaz altyapısının ulaştığı her yerde doğalgaz uyumlu yeni ocak alım masrafı ile karşı karşıya kalınmaması sağlanabiliyor. Son derece hassas ve profesyonel hizmet anlayışı dahilinde ocak doğalgaz dönüşüm işlemleri pratik şekilde gerçekleştirilebiliyor. Bu çalışmalarda mevcut ocaklarda bulunan ‘ocak memesi’, ‘hortum girişi’ ve ‘hortum’ parçaları doğalgaz yakıt sistemi ile uyumlu formata dönüştürülmektedir.

Bu nedenle de tüplü ocaklarda bulunan sadece birkaç parçanın değiştirilmesi ile doğalgaz dönüşümü sağlanabilmektedir. Bu şekilde çok kısa bir zaman dilimi içerisinde kullanımının gerçekleştirilebilmesi mümkündür.

Ocak Dönüşümü Hangi Cihazlarda Yapılabilir?

Günümüzde mutfaklarda kullanılan tüp gaz ile çalışan ocak modellerinin hemen hemen hepsi için Ordu ocak dönüşümü doğalgaz uyumluluğu gerçekleştirilebilmektedir. Bu çerçevede de hangi markada olursa olsun;

  • Ocak,
  • Fırın,
  • Kuzine,
  • Set üstü ocak,

Gibi daha pek çok farklı ürün grubunda doğalgaz dönüşümü hızlı, kolay ve ekonomik bir şekilde yapılabiliyor. Bu şekilde doğalgaz yakıt sistemine geçiş yapılması ile birlikte eski ocak sistemlerinin çöpe atılması durumunda kalınıyordu. Ancak günümüzde doğalgaz dönüşümü sayesinde son derece ekonomik bir şekilde bu cihazları da değerlendirebilme şansına sahip olabiliyor. Böylelikle çok daha ekonomik bir şekilde doğalgaz altyapısına geçiş işlemleri tamamlanabiliyor. Profesyonel ve kurumsal hizmet anlayışı ile bu doğalgaz dönüşüm işlemleri son derece ekonomik ve güvenle gerçekleştiriliyor.

Viessman Kombilerde Bakım ve Arıza Onarım Hizmetleri

İklimlendirme teknolojileri 21. Yüzyıl dünyasında yaşamın her alanında ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarının en ekonomik şekilde karşılanmasına yardımcı oluyor. Son derece hızlı bir gelişim yaşayan kombi teknolojileri ile birlikte artık ısınma kalemindeki maliyetler en minimal seviyeye indirilebiliyor. Türkiye genelinde doğalgaz altyapısı açısından çok önemli yatırım çalışmalarının gerçekleştirilmesi, altyapının oldukça geniş bir ağa sahip olmasını sağladı. Özellikle de Ordu genelinde doğalgaz altyapısının yaygınlaşması sayesinde tüm kent genelinde doğalgaz ekonomikliği, pratikliği ve konforu yakalanabiliyor. Ordu Viessman kombi hizmetleri ile tüm kombi servis ihtiyaçlarına profesyonel ve kurumsal yanıtlar sağlanıyor.

Viessman Kombi Periyodik Bakım İşlemleri

Kombi teknolojisinde gelişime yön veren ve cihazlarında kullandığı ileri nesil teknolojik donanımlar ile her kullanım tipine yönelik olarak etkin çözümler sağlayabiliyor. Viessman markalı kombiler uzak denetim, ekonomik mod ve daha pek çok yeni nesil özelliği ile yaşam alanlarında ısınma ve sıcak ihtiyaçlarını tasarruflu ve konforlu şekilde karşılamaya yardımcı oluyor. Ancak bu teknolojisi ve kalitesi dahilinde dahi Viessman kombi cihazlarında mutlaka periyodik bakım yapılması gerekir. Ordu Viessman kombi hizmetleri yılda en az iki defa yapılması gereken kombi bakım işlemlerini, tamamen profesyonel hizmet anlayışı ile yerine getiriyor.

Gelişmiş teknolojik yapıya sahip olan Viessman kombilerdeki parçaların kullanıma bağlı olarak doğalgaz artıkları, toz, suyla gelen kireç ve yabancı maddeler gibi pek çok etken nedeni ile tıkanma başta olmak üzere zamanla performansının düşmesine ve hatta arızalanmasına neden olabilecek sonuçlar ortaya çıkartabilir. Bu nedenle de mutlaka profesyonel kombi servis hizmetleri ile kombi periyodik yıllık bakım işlemlerinin gerçekleştirilmesine dikkat edilmelidir.

Viessman Kombi Arıza Çözümleri

Viessman teknolojisine sahip olan kombi cihazlarında zaman içerisinde kullanım hataları, ani elektrik sorunları gibi pek çok etkene bağlı olarak arızalanmalar görülebiliyor. Dijital yazılım arızasından, mekanik parça arızalarına kadar tüm Viessman kombi arızalarında mutlaka profesyonel kişiler tarafından onarım müdahalelerinin gerçekleştirilmesi gerekir. Ordu Viessman kombi hizmetleri dahilinde deneyimli ve uzman teknikerler tarafından tamamen güvenli ve uygun standartlarda kombilerde mevcut olan arızaların kısa zaman dilimleri içerisinde giderilmesi sağlanıyor.

Petek Temizliği Yapımı ve Petek Temizliğinin Önemi

Isınma maliyetlerini düşüren ve yaşam alanlarında temiz, rahat ve pratik bir ısınma sağlayan kombi ve petekler uzun süreli yoğun kullanımları çerçevesinde tüm cihaz ve ürünlerde olduğu gibi zaman içerisinde kirlenmeye maruz kalabilir. Kombi cihazları ve peteklerin yıl içerisinde mutlaka periyodik bakım işlemlerinden geçirilerek, tamamen temizlenmeleri gerekmektedir. Pek çok etkene bağlı olarak peteklerde meydana gelebilecek yoğun kirlenme durumu için tüm Ordu genelinde profesyonel Ordu petek temizliği hizmetleri sunuluyor. Bu hizmetlerden yardım alınarak dikkatli ve hassas bir çalışma ile yapılması gereken petek temizliği işlemlerinin en doğru şekilde yerine getirilmesi sağlanır.

Petek Temizliği Neden Yapılmalı?

Kombinin ısıttığı suyu ilettiği peteklerin iç kısmında bulunan kanallar aracılığı ile suyun sirkülasyonu sağlanabilmektedir. Bu şekilde sürekli olarak peteklerin içerisinden sıcak su geçişi ile ortam ısıtması sağlanabilmiş olur. Ancak bu su geçişleri beraberinde su içerisinde bulunan kireç, çamur, çeper gibi daha pek çok farklı etkenin de peteklerin içerisine girmesine neden olur. Bu durumda peteklerin iç kısmında bu zararlı ve yabancı maddelerin tıkanmalara neden olur ki zaman içerisinde kombiden alınan ısınma performanslarında çok ciddi düzeyde düşüşlerin meydana geldiği görülebilir. Profesyonel Ordu petek temizliği ile kolayca peteklerin ve tesisatın içerisindeki pisliklerin temizlenmesi mümkündür.

Peteklerde meydana gelen yoğun kirlenme ve tıkanma gibi etkiler, peteğin belirli bir kısmı ısınırken, bazı kısımlarının ısınmamasına neden olur. Ciddi bir ısınma performansı kaybının meydana gelmesine neden olan bu durum, zaman geçtikçe çok ileri seviyelere gelir ki bu durumda kombinin kullanılabilirlik pozisyonu kalmaz. Bu yüzden mutlaka periyodik kombi bakımı ve petek temizliği yaptırılmalıdır.

Petek Temizliği Nasıl Yapılır?

Petek temizleme işlemleri uzmanlar tarafından ileri nesil teknik ekipmanlar kullanılarak yapılmaktadır. Özel solüsyonlu tazyikli sıvı aktarımı ile tüm peteklerin içerisinin temizlenmesi sağlanabiliyor. Ordu petek temizliği hizmetleri dahilinde bu şekilde temizleme işlemlerinin ardından güvenli kombi ve petek kullanımı için gerekli olan kombi su basınç seviyesinin gerekli olan ayarlamaları da gerçekleştiriliyor. Böylelikle petek temizleme işlemlerinin ardından doğrudan ilk günkü performans verimliliğinde kullanımı sağlanabiliyor.

Kombi Arızalarında Kaliteli Servis Seçimi

Doğalgaz son derece ekonomik ve çevreci yakıt sistemlerinden birisidir. Son yıllarda Türkiye genelinde olduğu gibi Ordu kent genelinde de doğalgaz altyapısı çalışmaları çok geniş bir ağa ulaştı. Özellikle de Ordu’ nun tüm bölgelerine doğalgaz konfor ve rahatlığının taşınabilmesi amacı ile uygulanan doğalgaz altyapıları ile kombi kullanım oranlarında da ciddi bir artış meydana geliyor. Doğalgaz gibi tasarruflu ve konforlu bir yakıt sistemi ile yaşam alanlarında ısınma ve sıcak su ihtiyaçlarını karşılayabilmek mümkündür. Ancak bunun için kombi cihazlarına ihtiyaç duyulmaktadır. Gündelik yaşantı içerisinde yaygın olarak kullanılan kombi cihazlarının mekanik yapısında zamanla çeşitli sorunlar meydana gelebiliyor. Kombi cihazların kullanımı sırasında yaşanan tüm sorun ve arızalar için Ordu Bosch kombi servisi hizmetlerinden destek alınabiliyor.

Güncel Servis Altyapısı

Alman teknolojisini taşıyan Bosch’ un kombi ürünleri dünyanın her yerinde olduğu gibi Türkiye’ de de yaygın olarak tercih ediliyor. Son derece gelişmiş özelliklere sahip olan Bosch markalı kombilerde kullanılan yeni nesil teknolojiler dolayısı ile herhangi bir arıza durumunda en yeni modellerde dahi yanıt sunulabilmesi için Ordu Bosch kombi servisi hizmet yapısının bu güncel teknolojiyle uyumlu olması gerekir. Bunun içinde kurumsal kombi servis yapısında hizmet altyapısının gelişen Bosch kombi teknolojisinin yeniliklerine başarılı bir şekilde entegre edilmesi gerekir. Uzman teknikerlerinde düzenli eğitimlerle bu teknolojik gelişimi, kendi kişisel gelişimlerine katkı sağlaması gerekmektedir.

Garantili Bosch Kombi Onarımı

Bosch kombi cihazlarında meydana gelen arızalanmalarda mutlaka profesyonel ve garantili Ordu Bosch kombi servisi hizmetlerine başvuru gerçekleştirilmesi gerekir. Özellikle de Ordu’ nun tüm bölgelerine ve ilçelerine yönelik olarak hızlı, kaliteli ve profesyonel kombi servis hizmetleri sunuluyor. Son derece gelişmiş hizmet altyapısına sahip olan kombi servis hizmetleri 7 gün 24 saat kesintisiz olarak tüketiciye ulaştırılıyor. Bu şekilde gündelik yaşantı içerisinde çok önemli bir yeri bulunan kombi cihazların uzun süreli arızalı kalmalarının yaratabileceği mağduriyetlerin en kısa zaman diliminde giderilmesi sağlanıyor. Ayrıca garantili kombi servis hizmetleri ile arıza onarım sonrası süreçte de kullanıcıların, son derece kaliteli bir kombi kullanım imkanına sahip olabilmelerine yardımcı olunuyor.

Vaillant Kombi ile Tasarruflu Isınma

Isıtma ve soğutma sistemleri konusunda dünyanın en önemli ve en çok bilinen markalarından biri olan Vaillant, bu alanda geliştirdiği teknik ve teknolojik ürünlerle, dünyada ki yaşam standartlarını yükseltmeye ve konforu arttırmaya uzun yıllardır devam ediyor. Uzun faaliyet yılları boyunca oluşan bilgi birikimi ve deneyimlerin yanı sıra, sürekli devam eden araştırma ve geliştirme çalışmaları, tüketicilerin ihtiyaçlarının belirlenerek bu doğrultuda geliştirme yapılmasını sağlıyor. Markanın kendisine özgü teknolojisi, mühendisliğinin yanı sıra, özel prensipleriyle, en kaliteli ürünlerin geliştirilmesi sağlanıyor. Vaillant Kombi fiyatları, bu alanda sunulan yüksek kaliteyle doğru orantılı bir çizgi izlemiyor. Tüketiciyi her açıdan memnun etmek için, çok özel bir ürün geliştirme ve hizmet yaklaşımı geliştirmiş olan Vaillant, ülkemizde de en yoğun alaka göre kombi markaları arasında yer alıyor.

Vaillant Kombi Ürünleri ve Özel Hizmet Yaklaşımı

Vaillant dünyanın birçok ülkesinde milyonlarca kişinin yaşam standartlarında belirleyici rol oynayan, alanında en köklü markalarından biri olarak faaliyetlerine devam ediyor. Tüm hizmet yaklaşımını, üst düzey tüketici memnuniyeti sağlamak için, konfor geliştirmek olarak belirlemiş olan marka, bu kapsamda sürekli olarak araştırma ve geliştirme çalışmaları sürdürüyor. Yapılan araştırmaların sonuçlarının titizlikle incelendiği bir sürecin ardından yapılan ürün geliştirmeleri, yaşam koşulları ve ülke koşullarına uygun olarak tasarlanıyor ve geliştiriliyor. Vaillant kombi fiyatları, sahip olduğu ileri teknolojiyle doğru orantılı bir şekilde olması gerekirken, en ekonomik koşullara sahip olacak şekilde belirleniyor.

Vaillant kombi fiyatları, tüm hizmet yaklaşımı gibi, tüketicinin memnuniyetine odaklanmış bir prensibe göre belirleniyor. Köklü markanın sahip olduğu ilkeler,  tüketicilere sunulacak en kaliteli hizmetin, en ekonomik koşullar altında olmasına odaklanmış. Ülkemizde de yaygın bir teknik servis ağına sahip olan marka, ülkemiz koşullarına en uygun dayanıklı kombi ürünlerini, yine en uygun ekonomik avantajlarla kullanıcıya sunuyor. Markanın değerinin farkında olan ülkemiz tüketicileri, kombi alanında en çok ilgi gösterdikleri marka olarak kuruluşu takdir ediyor. Ülkemiz genelinde binlerce kişinin yaşam kalitesinde etkin rol oynayan Vaillant kombi ürünleri, yaşam standartlarını sürekli olarak yükseltmeye yönelik teknoloji geliştirmeye de devam ediyor. 

Ordu Daikin Kombi

Isıtma ve soğutma sistemleri alanında ürettiği özel teknik ve teknolojilerle ürün geliştirmesi yapan Daikin, dünyanın bu alanda teknoloji geliştiren önemli markalarından biri. Yüksek mühendislik ve ileri teknoloji kullanılarak üretilen Daikin Kombiler, dünyanın birçok ülkesinde yaşamlara konfor ve yeni standartlar sağlıyor. Ülkemizde de tüketici tarafından yoğun talep gören Daikin Kombiler, kendilerine özgü teknolojileri sayesinde, arıza oluşturmama ile ilgili bir üne sahiptir. Bununla birlikte hatalı kurulum, hatalı kullanım, şebeke problemleri gibi çeşitli dış etkiler, kombilerin bazı sorunlar oluşturmasına da neden olabilir. Markanın satış sonrası hizmetleri kapsamında faaliyetlerini yürüten Ordu Daikin Kombi Teknik servis ve bakım onarım hizmetlerini her gün ve her saat olmak üzere sunuyor.

Daikin Kombi Arıza Yaptığında Ne Yapılmalı?

İleri teknolojiye sahip Daikin kombiler, arızalarının sebeplerine göre dijital ekran üzerinde hata koduyla bilgilendirme yapar. İlgili hata kodunu, kullanma kılavuzunuzda bulunan hata kodlarıyla karşılaştırarak, arıza ile ilgili fikir sahibi olabilirsiniz. Bununla birlikte arıza durumunda kombinizi kapalı konuma getirerek Ordu Daikin Kombi teknik servisine başvurmanız, en süratli şekilde sorununuzun çözülmesini sağlayacaktır. 

Sorunun niteliğine göre en hızlı süreler içerisinde ve yerinde onarım işlemleri yapabilen mobil ünitelerimiz, oluşturduğunuz hizmet talebine, günün her saatinde en kısa süreler içerisinde yanıt verecektir. Daikin’ in mühendisliği ve teknolojisi ile ilgili eğitilmiş, alanında uzmanlaşmış teknik personellerimiz, ileri seviye ekipman ve çeşitli yedek parçalarla donatılmış olan mobil ünitelerimiz, sorununuzun en kısa süre içerisinde çözümlenmesine odaklı bir şekilde özel olarak yapılandırılmıştır.

Ordu Daikin Kombi teknik servis, bakım ve onarım hizmetleri konusunda uzun yıllardır üstün bir başarıyla faaliyetini sürdüren kuruluşumuz, üst düzey tüketici memnuniyeti oluşturmaya odaklanmış vizyonuyla, dünya standartlarında bir hizmet kalitesi sunuyor. Daikin kombileri ile ilgili her türlü sorun ve teknik destek ihtiyaçlarınızda, firmamıza başvurabilirsiniz. Markanın kendisine has teknolojisi ve prensiplerinin takipçisi olarak hizmet sunan firmamız, sektöründe hizmet standartlarını sürekli yükseltmeye devam eden öncü konumunun bilinci ve sorumluluğuyla hizmet aktarmaya devam ediyor. Ordu’ nun tüm bölgelerinden gelen hizmet talepleri süratli bir şekilde yanıtlanacaktır.

Beko Kombilerde Servis Çözümleri

Beko ülkemizin gurur kaynağı teknoloji üreten markalarından biridir. Dünyanın en önemli ve en büyük teknoloji üreticilerinden biri olan Beko, beyaz eşya alanında ürettiği çeşitli ürünlerle, milyonlarca insanın ve onlarca ülkenin yaşam standartlarında büyük katkılar oluşturuyor. Ülkemizde olduğu kadar dünyada da, beyaz eşya alanında öncelikli tercih edilen markalardan biri olan Beko, ülkelerin kendi koşulları ve alt yapı özelliklerine göre yapılan araştırmalar ve geliştirmeler sonucunda, ürün tasarımları gerçekleştirir. Ülkemizin kendi koşullarına göre geliştirilen ürünler, daha dayanıklı olurlar ve arıza yapma oranları da buna göre çok düşük oranlardadır. Buna rağmen, birçok dış etkiye paralel şekilde çeşitli arızalar oluşabilir. Ordu Beko Servis hizmetleri sağlayan kuruluşumuz, markanın vizyonu ve prensiplerini yakından takip eden bir hizmet yaklaşımına sahiptir.

Beko Satış Sonrası Hizmetleri

Beko’ nun satış sonrası hizmetler kapsamında sunduğu teknik servis ve destek hizmetleri, kendisine has teknoloji ve teknik ayrıntılar konusunda ileri seviye bilgi sahibi teknik servis mühendisleri aracılığıyla verilir. Ordu Beko Servis, markanın kendisine özgü tüm teknik ve teknolojik detaylar hakkında periyodik olarak bilgilendirilen, alanlarında uzmanlaşmış ve uzun süre deneyim kazanmış personeller aracılığıyla teknik servis hizmetleri sunuyor.

Ordu’ nun tüm bölgelerinden gelen hizmet taleplerini en kısa süreler içerisinde ve yanıtlayabilmek için, mobil ünitelerle desteklenmiş bir yapılanmaya sahip olan Ordu Beko Servis, her gün ve her saat olmak üzere gelen hizmet taleplerini yanıtlayabilme potansiyeline sahiptir. Beko buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi ve diğer tüm ürünlerde oluşan arızalar, yaşam standartlarımız üzerinde olumsuz etkiler yapar. Bu arızaların sürelerinin uzaması ise oldukça külfetli zamanların oluşmasına neden olabilir. Ordu’ luların yaşam standartlarının korunması amacıyla yüksek bir gayret gösteren kuruluşumuz, tüm hizmet taleplerini süratli ve nitelikli şekilde yanıtlayabilmek için, tüm mobil ünitelerini ileri teknolojiye sahip donanımlar, alanının uzmanı teknik personellerle destekler. Bu sayede hemen tüm arıza türlerine yerinde müdahale gerçekleştirilebilir ve arıza kısa süreler içerisinde giderilebilir. Uzun yıllara dayanan birikim ve deneyimlerine bağlı olarak, kişiye özel çözümler oluşturma konusunda da üşütün bir başarı gösteren firmamız, yaşam standartlarınızın garantörü olarak faaliyetlerine devam ediyor. 

Ariston beyaz eşya, ısıtma ve iklimlendirme sistemleri alanlarında dünyanın en önemli teknoloji üreticilerinden biridir. Köklü bir teknolojisi üreticisi olarak, bu sektörlere yön vermiş, geliştirdiği her yeni teknolojiyle, dünyanın en önemli yaşam standartları belirleyicilerinden biri haline gelmiştir. Ülkemizde de beyaz eşya, kombi, klima gibi birçok ürün için, ilk tercih edilen markalar arasında olan Ariston, kendisine özgü bir teknoloji ve tasarım özelliklerine sahiptir. Ülkemizin yaşam koşulları ve teknik alt yapısına uygun ürün geliştirmeleri yapan marka, hatalı kullanım, şebeke sorunları ve daha birçok dış etkene bağlı olarak, çeşitli arızalar oluşturabiliyor. Ordu Ariston Kombi Servis, markanın satış sonrası hizmetleri kapsamında teknik servis, bakım ve onarım hizmetlerini üstün bir başarıyla sunmaya devam ediyor.

Ariston Kombi Arızaları Nasıl Giderilir?

Ordu Ariston Kombi Servis hizmetleri sunan kuruluşumuz, şehrin her bölgesinde, her gün ve her saat olmak üzere gelen tüm hizmet taleplerini en kısa süreler içerisinde yanıtlayabilecek özel mobil ünitelere sahiptir. Mobil ünitelerimiz her türlü arızaya karşı özel ekipmanlar, eğitimli ve sertifikalı teknik servis personelleri ile donatılmış ve tüm arızalara yerinde müdahalede bulunabilecek kapasitede yapılandırılmıştır. Bu sayede tüketicilerimizin memnuniyetinin en üst düzeyde sağlanması vizyonuna uygun bir hizmet yaklaşımı sergiler.

Ariston Kombi Periyodik Bakım – Ordu Ariston Kombi Servis

Kombiler özellikle kış aylarında yoğun şekilde kullanılan kullanım eşyalarıdır. Gaz, su ve elektrik şebekesine doğrudan bağlı olan kombiler, bu şebekelerde oluşan kesintiler, basınç değişimleri ve dalgalanmaları gibi durumlara sık sık maruz kalırlar. Aynı zamanda özellikle su şebekesinin kireçli ve sert olması gibi detaylar, kombilerin bazı bağlantı elemanlarının ve parçalarının yıpranmalarına neden olur. Ordu Ariston Kombi Servis, bu sebeple kombilerin periyodik olarak her yıl en az bir defa olmak üzere, kış aylarına yaklaşıldığında kombi bakımı yaptırılmasını tavsiye ediyor. Periyodik bakımın yapılması, karşılaşılabilecek tüm arızaların, henüz gerçekleşmeden önce çözümünün üretilmesi, kombinin ve peteklerin daha yüksek performanslı çalışırken, daha az enerji harcayarak tasarruf sağlaması gibi avantajların oluşmasını sağlayan çok önemli bir detaydır. Kombi periyodik bakımının, sağladığı tasarruf nedeniyle, bakım masraflarından çok daha büyük karlar elde edilmesi sağlar.

Ferroli ısıtma ve soğutma sistemleri alanında dünyanın önde gelen markalarından biridir. Kendisine özgü ileri seviye teknolojisi ve araştırma geliştirme çalışmaları, ısıtma ve soğutma alanlarında sektörel gelişimin, dünya çapında öncü markalarından biridir. Ülkemizde de özellikle ısıtma ve soğutma sistemleri alanlarında, çok yoğun bir talep gören Ferroli, sahip olduğu ileri teknolojisi nedeniyle tercih edilen ürünlerdendir. Dayanıklı tüketim malzemesi olarak, ülke koşullarına uygun olarak tasarlanmış olan Ferroli kombiler, hatalı kullanım, çeşitli dış etkiler gibi nedenlere paralel olarak çeşitli arızalara neden olabilir. Ordu Ferroli Servis, markanın kendisine özgü teknolojisi hakkında bilgi birikimine sahip teknik personelleri aracılığıyla, Ferroli satış sonrası hizmetler kapsamında, üstün bir başarıyla faaliyetlerini uzun yıllardır sürdürüyor.

Ferroli Kombiler İleri Teknolojiye Sahip

Ferroli kombiler, bu alanda uzun bir geçmişe sahip markanın, çeşitli ülkeler ve pratik kullanım alışkanlıklarına bağlı olan araştırma süreçlerinin sonucunda geliştirdiği ürünlerdir. Bu araştırma süreçleri sonucunda elde edilen verilere göre geliştirilen, ileri teknik ve teknolojik üstünlüğe sahip Ferroli kombiler, son derece dayanıklı beyaz eşyalar arasında önemli ve haklı bir üne sahiptir. Bununla birlikte çeşitli dış etkenler, uzun süreli bakım yaptırmadan kullanım gibi sorunlar, bu kombilerde de çeşitli arızaların ortaya çıkmasına sebep olabilir. Ordu Ferroli Servis, şehrin her bölgesinde oluşan Ferroli kombi arızalarına en kısa süreler içerisinde yanıt verebilecek şekilde yapılandırılarak, markanın satış sonrası hizmet kalitesini en üst seviyede temsil etmektedir

Ordu Ferroli Servis Bölgeleri Nerelerdir?

Ordu Ferroli Servis, bölgede uzun yıllara dayanan bir birikim ve deneyim oluşturmuş, şehrin tüm bölgelerinden gelebilecek hizmet taleplerine yanıt verebilecek şekilde özel bir yapılanmaya sahiptir. Bölgenin kendisine has sorunlarına ve tüketicilerin oluşabilecek ihtiyaçlarına göre, kişiye özel çözümler sunabilme yeteneğine sahip olan kuruluş, Kombi teknik servis hizmetlerini her gün ve her saat olmak üzere sunabilme kapasitesine sahiptir. Ferroli markalı tüm kombiler için gerekli tüm teknik destek ihtiyaçlarınızda başvurabileceğiniz kuruluşumuz, tüketici memnuniyetini en üst düzeyde sağlamak vizyonuyla, başarılı bir şekilde faaliyetlerini sürdürüyor. Özellikle kış aylarında, kullanılmaya en çok ihtiyaç duyulduğu zamanlarda ortaya çıkan kombi arızalarının, yaşam kalitemizi düşüren bir unsur olabileceği unutulmamalıdır.


Yaşam alanlarının ısınma ve sıcak su ihtiyacını yüksek bir performans gösteren yaşam kalitemizin vazgeçilmez kullanım eşyaları arasında yer alır. Kombiler su, elektrik ve gaz gibi farklı şebekelere bağlı olarak çalışan ve özellikle kış aylarında yoğun şekilde kullanılan, bu duruma paralel bağlantı elemanlarıyla birlikte, kombi ünitesinde çeşitli yıpranmaların oluştuğu bir dayanıklı tüketim malzemesidir. Her ne kadar tüm bu detaylara yoğunlaşılarak, özel olarak tasarlanmış olsa da, şebekelerden kaynaklı dış etkiler, kombilerin çeşitli arızalar oluşturmasına neden olabilir. Ordu kombi arıza servisi olarak başarılı faaliyetlerimizden elde ettiğimiz birikim ve deneyimle, tüm kombi arızaları için başvurabileceğiniz bir teknik destek hizmeti sağlıyoruz.

Kombi Arızalarını Engellemek

Kombilerin kış aylarında yoğun kullanılması, çeşitli sorunların birikmesine neden olur. Bu sebeple kombilerin yılda en az bir defa, özellikle kış aylarından hemen önce periyodik bakımının gerçekleştirilmesi, hem kombilerin yüksek performanslı çalışıp az enerji tüketmesine ve hem de oluşabilecek her türlü arızanın önüne geçilmesine yardımcı olur. Periyodik bakım sırasında, kombinin tüm parçaları bakımdan geçirilir, filtrelerde biriken pas ve kireç temizlenir, bağlantı elemanlarındaki tüm sorunlar giderilir veya gerekiyorsa değiştirilir, petek temizliği ve hava çekilmesi işlemleri gerçekleştirilir. Ordu Kombi arıza servisi teknik personelleri, oluşabilecek her türlü arızayı önceden tespit ederek, yaşam standardınızı garanti altına alır.

Kombi Arızaları Nasıl Oluşur?
Ordu Kombi Arıza Servisi

Çok çeşitli nedenlerle oluşabilen kombi arızalarının, yüksek oranda nedeni dış etkilere veya hatalı kullanıma bağlıdır. Su, elektrik veya gaz şebekesinde yaşanan basınç dalgalanmaları, sert ve kireçli su şebekesinin zaman içerisinde oluşturduğu tortulaşma ve yıpranma, elektrik şebekesinden gelen elektrik miktarının hızlı şekilde yükselmesi. Alçalması veya sürekli ve kısa süreli kesintiler gibi şebeke sorunları, sık sık tekrarladığında kombilerde çeşitli arızalar oluşabilir. Tüm kombi arızası sorunlarınız için başvurabileceğiniz Ordu Kombi arıza servisi, hizmet talebinin ulaşmasının ardından en kısa süre içerisinde talebinize yanıt verebilecek şekilde özel olarak yapılandırılmıştır. Mobil üniteleri ile, Ordu’ nun tamamına en kısa süre içerisinde kombi ile ilgili sorunlarda çözümler oluşturabilecek şekilde bir yapılanmaya sahiptir.

Ordu Kombi Servis

TELEFON 1:

0 543 954 24 74

TELEFON 2:

0 505 529 28 28